3 Ekim 2008 Cuma

iYKİ DOĞDUN ASLI'NIN GÜNLÜĞÜ

Aslı'nın Günlüğü 1 YAŞINDA :D 1 Yıldır Aslının Günlüğüne misafirliğe gelen herkese çok teşekkür ediyorum:D Burdan size ikram edeyim diye internette güzel pasta resimleri ararkeeeeeennnn,,,tamda blog arkadaşlarıma uygun pastalar buldum.. (bulamadıklarım üzülmesin onlar içinde pastalar yapıcam :p ) bakın ben ne yaptım ;D :D6 yorum:

Haydins dedi ki...

:) nice yillar dilerim Asli'nin gunlugune , tedimi ve beni unutmadigin icin cok mutlu olduk ana-ogul agzimiz kulaklarimizda..

nergisce dedi ki...

aaa:) 1ci yas...iyi ki var aslinin günlügü...insallah devam da eder:) nice yaslara artik:)

n@zo dedi ki...

vayyy ne yaratıcı olmuş. Çok sevdimmm. Hepsinden de birazcık tatmak istedim. İyi ki açmışsın blogunu Aslıcım. Uzun yıllar birlikte olalım. Ben seni tanımaktan ve hayatına sanal da olsa dahil olmaktan dolayı çok memnunum. Öpüyorum seni kocaman..

ASLI KILIÇ dedi ki...

Haydins,
teşekkür ediyorus bloğumla ben ;D Tedyli pasta tam sana göre ;P

Nergisce,
Nergiscim teşekkür ederim,,inşallah uzun yıllar blog hayatına devam ederiz hep birlikte cnım:D

Nazo,
Canım nazocum bnde seni tanımaktan çok memnun ve mutluyum iyiki bloğum var sizler gbi arkadaşlara dostlara sahip oldum.Ne zaman yazılarını okusam yorumlarını okusam sanki hep ses tonunu duyar gbi olurum bir yumuşacıklık sakinlik dinginlik hissi veriyor bana yazıların sevgili arkadaşım.Uzun yıllar brlkte blog dünyasında olmayı diliyorum sevvgiler canım:D

Sinem YAMAN dedi ki...

Aslı'cım, ben de nice yıllar diliyorum sana. Beni unutmamanın beni çok duygulandırdığını da ayrıca belirtmek istiyorum. İyi ki varsınız.

ASLI KILIÇ dedi ki...

Sinemcim çok teşekkürler bu pasta olayını aramak baykuş pastayı görünce aklıma geldi zaten:D çok öpüyorum sevgiler canım