6 Şubat 2008 Çarşamba

Sandala binip gidelim mi sevgilim ?

Sonunda nikah şekerimin formunu buldum.Sevgilimle, yazın en sevdiğimiz şey sandal kiralayıp balığa çıkmaktır.Beraber yaptığımız en güzel hobidir bu. Sonra sevgilim boğazın serin sularında en temiz derinlerde suyla buluşur...Sevgilimde gelse,bi de yaz gelse başlasak sandal sefalarımıza..Nikah şekerinde de formum sandal olacak..Sandalların kenarlarında yazan o renkli sözcükler yerine de ''Murat&Aslı'' yazacağım.Sandalın içine de cicozlarımdan koyacağım.. Bu arada nikah şekeri önerileri için bloğumu hiç okumayan,yorum yapamayan fikir yürütemeyen,sesimin ulaşmadığı binlerce insan.. yinede oradaymışsınız gibi sizinle konuşuyorum.. ve.. Teşekkür ediyoruuuum :D

3 yorum:

mugeeee :) dedi ki...

bence super düsünmüssün bu harika olur,aklıma bisiy takıldı dugundemı datılıcak sekerler :) bu arada evet yaaaaa bende yaz gelsın ıstıyorum artık sıcak olsun sonra havuza gıdelım yıne sen benı kaldırıp havuzun dıbıne yolla ıstıyorum :)

ASLI dedi ki...

Evet mügiişiim nikah şekerlerini düğünde dağıtmayı düşünüyorum ufak bir jest olarak..İnşallah yapabilirim.Bu yaz yine kankalar ailesi olarak deniz üstünde balık tutma maceralarımıza ve havuz sefalarımıza devam edeceğiz.. :) Bebişiniz olurda bizimle gelmesseniz küseris ;)

Seda Demirel Genç dedi ki...

selam..
gencer'imi uyuttum.. öle geziyordum bloglarda..size nasıl nerden geldim bilmiyorum ama okumaya başladım,çok hoş blogunuz..bizde kayık ve balık aşıgıyız..çok hoş bir fikir olmuş biz neden düşünemediysek kayıktan nikah şekeri yapmayı.-))